Aktualności

OGŁOSZENIE WYNIKÓW PRZESŁUCHANIA NA WARSZTATY WOKALNE

Powołana przez organizatorów komisja na czele z Matteo Mazzucca – jednym z największych ekspertów w nauczaniu włoskiej techniki śpiewu Passaggio uznała, że wszyscy uczestnicy przesłuchań spełnili warunki postawione w Regulaminie i Karcie Zgłoszenia.

Będąc po wrażeniem występu uczestników przesłuchań, komisja jednomyślnie doszła do wniosku, że trudno byłoby odrzucić którąkolwiek z osób. Szczególnie, że dla organizatorów najważniejszym celem związanym z Festiwalem Fabryka Światła i postacią Stefana Ostoji Kotkowskiego jest wspieranie talentów. Liczy się też zaangażowanie i chęć uczestnictwa. Wobec tego, w drodze wyjątku zmieniliśmy regułę zawartą w regulaminie mówiącą o 10 uczestnikach.

W imieniu organizatorów i Matteo Mazzucca zapraszamy WSZYSTKICH uczestników warsztatów – 13 osób w sobotę 18 czerwca na godz. 10.00 na pierwszy dzień warsztatów oraz w niedzielę 19 czerwca na godz. 11.00.

 

Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach:

 1. Małgorzata Łada
 2. Aleksandra Czarzasta
 3. Natalia Maria Przybysławska
 4. Patrycja Aleksandra Wróblewska
 5. Marek Karolski
 6. Natalia Grzeszczak
 7. Jakub Traczyk
 8. Natalia Jaworska
 9. Aleksandra Marcińczyk
 10. Weronika Rekosz
 11. Magdalena Osowska
 12. Milena Mocek
 13. Agnieszka Grabowska

 

Gratulujemy !

Dziękujemy również p. Krzysztofowi Gadomskiemu za zaangażowanie, pomoc i udostępnienie na potrzeby warsztatów pomieszczeń MDK w Przasnyszu.