Aktualności

Zgłoszenia do Gry Miejskiej

FRAKTALE SĄ WŚRÓD NAS

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej. Temat gry: fraktale.

3 września 2016 r. 12.00 – 15.00

Zagraj o nagrody!

Zapisy prowadzi sekretariat MDK Przasnysz

Tel. 29 752 32 20; email: mdkprzasnysz@o2.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta zgłoszeniowa i instrukcja dla graczy

Regulamin gry miejskiej

 

Instrukcja gry dla zawodników

1. Rozpoczynacie przygodę, w której zmierzycie się ze swoją wiedzą, intuicją, a także z zadaniami specjalnie dla Was przygotowanymi. Przeczytajcie uważnie poniższą instrukcję, zabierzcie ją ze sobą, żeby móc do niej w każdej chwili zerknąć.

2. Każdy z Was otrzymał plakietkę, która wyróżnia zawodników naszej gry. Przypnijcie ją w widocznym miejscu. Zdjąć można ją dopiero na mecie.

3. Grę rozpoczynamy punktualnie o 12.00. Na przemierzenie całej trasy i rozwiązanie zadań macie 3 godziny. Otrzymaliście kartę drużyny. Pilnujcie jej i wypełniajcie zgodnie z zaleceniami, gdyż będzie ona podstawą do podliczania punktów na mecie.

Miejsce zakończenia gry – Muzeum Historyczne w Przasnyszu. Gdybyście do niego nie dotarli lub gdyby czas gry dobiegał końca – prosimy o telefon pod nr 728998307 (tu uzyskacie odpowiednie wskazówki).

4. Gdyby nie udało Wam się rozszyfrować miejsca, do którego macie dotrzeć lub gdyby wydarzyło się coś, co uniemożliwia dalszą grę – możecie wykonać „telefon ratunkowy” do organizatora pod numer podany w pkt.3. Pamiętajcie jednak, że wówczas punkty za wykonane w tym miejscu zadanie będą anulowane.

5. Pamiętajcie, że stanowicie zespół – poruszać po mieście możecie się wyłącznie pieszo i razem. Żaden z zawodników nie może odłączyć się od swojej grupy.

6. Zadanie wykonujecie tak długo, aż nie zostanie ukończone i w tym miejscu, w którym Wam je przekazano.

7. Poruszacie się po mieście w normalnym ruchu miejskim. Zachowajcie ostrożność i wszelkie zasady bezpiecznego poruszania się w mieście.

8. Pamiętajcie o tym, by zachowywać się kulturalnie i uprzejmie w miejscach, do których traficie.

Życzymy Wam przyjemnej wycieczki i satysfakcji z rozwiązywania zadań!!!