WARSZTATY

Już od lipca w ramach działań poprzedzających Festiwal, rozpoczną się cykle warsztatowe, związane z wydarzeniami, które zobaczymy 9 i 10 września w Przasnyszu. Poniżej prezentujemy opis każdego z nich. Zainteresowanych zapraszamy do udziału w warsztatach otwartych.

Warsztaty fotograficzne

Cykl warsztatów fotograficznych obejmie 5 spotkań, w trakcie których uczestnicy poznają tajniki zastosowania światła w fotografii. Pierwsze spotkanie wprowadzające będzie miało miejsce 28 lipca. Każde kolejne pozwoli dogłębniej poznać arkana sztuki fotografii. Spotkania warsztatowe odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią, niezależnie od wieku.
Program warsztatów dostępny jest TU: >>>
Zgłoszenia można dokonać TU: >>>
* Podczas warsztatów niezbędny będzie aparat fotograficzny.

Terminy spotkań:

  • 28 lipca
  • 29 lipca
  • 5 sierpnia
  • 12 sierpnia
  • 1 września

Warsztaty operatorsko-reportażowe

Rekrutację na ten cykl warsztatów rozpoczynamy w ostatnim tygodniu lipca. Spotkania będą się odbywać w dniach 21-25 sierpnia. Uczestnicy poznają techniki operatorskie wykorzystywane w procesie tworzenia reportażu. Efektem pracy będzie materiał związany z miastem, stworzony przez uczestników, którego premiera będzie miała miejsce 8 września w kinie Światowid.

Program warsztatów dostępny jest TU: >>>

Regulamin warsztatów dostępny jest TU: >>>

Zgłoszenia można dokonać TU: >>>

Limit miejsc: 15

Przedział wiekowy: 15-20 lat

Warsztaty chóralne

W tym roku czas spędzony na rynku umili nam występ Męskiego Chóru Festiwalowego. W lipcu rozpocznie się cykl chóralnych warsztatów zamkniętych, prowadzonych przez wybitnych trenerów śpiewu. Artyści zaprezentują szlagiery z okresu XX-lecia międzywojennego.